Yellowmed

estetyka

Oferta Yellowmed Oferta Yellowmed

Estetyka to rozległa dyscyplina protetyczna, która obejmuje wiele aspektów życia. Postrzegana jako obraz perfekcyjnej kompozycji piękna, harmonii, oraz symetrii. Obecnie protetyka to już nie tylko uzupełnienie braków uzębienia i odtworzenie jego funkcji, ale coraz częściej spełnienie estetycznych potrzeb pacjenta.

Wypielęgnowana twarz, zdrowy uśmiech, świadczy o zdrowiu, witalności i stwarza ramy do zadowolenia pacjenta.

Indywidualne podejście do potrzeb pacjenta, pełna analiza przypadku to gwarancja akceptacji pracy protetycznej dla pacjenta. Mając możliwość współpracy, technik dentystyczny- lekarz z pacjentem, mogą zaplanować przewidywalne, w pełni akceptowane efekty jeszcze przed zabiegiem szlifowania zębów.

Lekarz stomatolog w porozumieniem z laboratorium protetycznym dysponującym najnowszymi technologiami i zespołem ludzi o umiejętnościach w kreowaniu , posiadających zmysł artystyczny jest wstanie wykonać każdą pracę.

Laboratorium protetyczne zapewnia dobór Państwa preferencji na każdym etapie leczenia. Nasze laboratorium wykonuje prace w technologii CAD/ CAM, czyli komputerowego projektowania i wytwarzania prac protetycznych. Ta najdokładniejsza z możliwych do wykonania z odbudów zęba jest zarazem w pełni zgodna tkankowo, czyli idealnie współgra z otoczeniem zęba. Wykwalifikowana kadra pracownicza sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającego pacjenta, a efektem ich wspólnej pracy jest doskonały wynik leczenia, estetyka i szczęśliwy pacjent.

Te kryteria spełnia Pracowania Protetyczna Yellowmed-Rybnik

Oferta dla stomatologa Oferta dla protetyka Centrum frezowania
Design by KMPROJEKT