Yellowmed

o firmie

Laboratorium inżynierii dentystycznej YELLOW-MED jest jedną z najnowocześniejszych pracowni w Polsce. Jako, że naczelną zasadą obowiązująca w naszej firmie jest najwyższa jakość usług, zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną, profesjonalną kadrę techniczną, oraz używamy tylko certyfikowanych materiałów najlepszych marek. Wykonywane prace protetyczne objęte są kontrolą jakości na każdym etapie wytworzenia. Stanowiska pracowni wyposażone są w mikroskopy co gwarantuje najwyższą precyzję wykonania usługi. Do pracy używamy w pełni programowalnych artykulatorów ARTEX firmy Amann Girrbach w tym z programowaniem funkcji według prof. R. Slavicka. Posiadamy system CAD/CAM firmy ROBOCAM charakteryzujący się możliwościami wytwórczymi jakich nie posiadają inne tego typu systemy. Prace na metalach nieszlachetnych oraz na złocie projektowane są komputerowo a następnie odlewane ciśnieniowo w osłonie argonu co daje niepowtarzalną precyzję i jakość odlewu.
Tempo życia i nowe trendy wymuszają jak najkrótszy czas wykonania usługi protetycznej z zachowaniem jednakże zasady dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Gwarantujemy zatem prace protetyczne o najwyższej jakości i precyzji ich wykonania.
Do każdej wykonanej u nas pracy dołączamy certyfikat z wyszczególnieniem wszystkich użytych w procesie jej wytworzenia materiałów.

Kilka słów o mnie

Najwyższa jakość usług jest dla mnie priorytetem. Moja przygoda z protetyką zaczęła się w 2005 r. Wówczas byłam wspólnikiem Centrum Frezowania z Rybnika . Jestem dyplomowanym inżynierem dentystycznym a moja praca inżynierska była dedykowana w całości badaniom wytrzymałościowym cyrkonu oraz systemom CAD/CAM.. Obecnie pracuję na innowacyjnym sprzęcie, który spełnia oczekiwania naszych klientów. Jako osoba doświadczona w Centrum Frezowania miałam możliwość poznać inne systemy CAD/CAM a tym samym dowiedzieć się jakie ograniczenia sprzętowe one dawały. Wyciągnęłam wnioski i postawiła na najnowocześniejszy system firmy ROBOCAM . Dla Państwa wykonamy każdą pracę protetyczną.
Moją domeną jest sukces nie tylko mój ale przede wszystkim moich klientów.
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

W trosce o uśmiech ...

Oferta dla stomatologa Oferta dla protetyka Centrum frezowania
Design by KMPROJEKT